SFCBS275201
battery isolator switch 2 position 275A Max 50V MAx 1250A
(Review 0)
Tax Included
Delivery from Baltic Warehouse 4-8 days , from ES 5-10 days
IN STOCK
Protect your RV by installing this SEAFLO Battery Master Switch. Rated at 275A continuous, 450A intermittent, 1250A cranking and 50V. Can be recessed or surface mounted.
  • Security policySecurity policy
  • Delivery policyDelivery policy
  • Return policyReturn policy
  • New
    battery isolator switch 2 position 275A Max 50V MAx 1250A €14.87
    keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
    Quantity :
    Write your review
    VEST MEN ISO1FT = 0.305M
    1 Inch = 2.54CM
    SEAFLO
    SFCBS275201
    9 Items
    Specific References
    EAN13
    No customer reviews for the moment.
    Uzrakstiet savu atsauksmi