SFCBS275201
akumulatora izolatora (masas) slēdzis 2 pozīcija 275A Max. 50V Max. 1250A
(Atsauksme0)
Ar PVN
Piegāde 2-7 dienu laikā
Noliktavā
Aizsargājiet savu apvidus automobili, uzstādot šo SEAFLO akumulatora galveno slēdzi. Nominālais strāvas stiprums 275 A nepārtraukti, 450 A ar pārtraukumiem, 1250 A kloķēšanas un 50 V. Var iebūvēt vai uzstādīt uz virsmas.
  • Drošības noteikumiDrošības noteikumi
  • Piegādes Noteikumi Piegādes Noteikumi
  • Preču atgriešanas noteikumiPreču atgriešanas noteikumi
  • Jauns
    akumulatora izolatora (masas) slēdzis 2 pozīcija 275A Max. 50V  Max. 1250A 14,87 €
    keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
    Skaits :
    Uzrakstiet savu atsauksmi
    VEST MEN ISO1FT = 0.305M
    1 Inch = 2.54CM
    SEAFLO
    SFCBS275201
    9 vienības:
    Specifiskas norādes
    ean13
    No customer reviews for the moment.
    Uzrakstiet savu atsauksmi