SFCBS175402
akumulatora izolatora (masas) slēdzis 3 pozīciju 12V-24V 175A Max 300A
(Atsauksme0)
Ar PVN
Piegāde 2-7 dienu laikā
Noliktavā
Atļaut izmantot vienu akumulatoru dzinēja iedarbināšanai un vienu akumulatoru palīgiekārtām.
Akumulatorus var novietot paralēli, slēdzisuz (BOTH) avārijas lietošanai.
Neliels izmērs, smalks izskats, izturīgs un izturīgs
175 A nepārtraukta slodze pie līdzstrāvas 12 V
300 A ar pārtraukumiem pie līdzstrāvas 12 V līdzstrāvas sprieguma
  • Drošības noteikumiDrošības noteikumi
  • Piegādes Noteikumi Piegādes Noteikumi
  • Preču atgriešanas noteikumiPreču atgriešanas noteikumi
  • Jauns
    akumulatora izolatora (masas) slēdzis 3 pozīciju 12V-24V 175A Max 300A 29,90 €
    keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
    Skaits :
    Uzrakstiet savu atsauksmi
    VEST MEN ISO1FT = 0.305M
    1 Inch = 2.54CM
    SEAFLO
    SFCBS175402
    9 vienības:
    Specifiskas norādes
    ean13
    No customer reviews for the moment.
    Uzrakstiet savu atsauksmi